Василь Вірастюк про український стронгмен та участь у «Зважених та щасливих»
Главная / Интервью / Василь Вірастюк про український стронгмен та участь у «Зважених та щасливих»

Василь Вірастюк про український стронгмен та участь у «Зважених та щасливих»

02-05-2019 809
Найсильніша людина світу Василь Вірастюк.

Василь Вірастюкбагаторазовий чемпіон світу з силового багатоборства, володар титулу «Найсильніша людина світу».

  • У двохтисячних стронгмен активно популяризувався за допомогою трансляції «Богатирських ігор» на 1+1, одному з провідних каналів країни. Як зараз рекламує себе даний вид спорту?

Так, тоді це був один з найпопулярніших центральних каналів. Але, як вони сказали, їм став нецікавий формат, тому що це не їхня глядацька аудиторія. Зараз ми також показуємось на телебаченні, тільки на 24 каналі.

  • Ви представник одного з найважчих видів спорту. Доводилося шкодувати про свій вибір? Або навпаки хотілося б повторити все заново?

Чи шкодую я? Ні. Хоча професійний спорт і є травмонебезпечним, та, мабуть, кожен спортсмен на питання, чи обрав би він той самий важкий шлях, відповість «так», у 99 випадках так точно. Десь на підкірці свого мозку я, звісно, хотів би взяти участь у змаганнях, як це було раніше, але розумію, що це фізично зробити неможливо.

  • Чи доводилося Вам застосовувати фізичну силу за межами спортивного майданчика?

Було декілька моментів. У мене неодноразово сідав акумулятор, тому потрібно було завести машину зі штовхача. Я, дякувати богу, міг це зробити сам: розганяв автомобіль, застрибував всередину, і машина заводилася. Другий такий момент, коли ми з братом допомогли водієві, котрий задніми колесами перескочив бровку і не міг виїхати. Ми ж задню частину автівки перенесли через бровку і поставили на асфальт.

  • Що стосується Вашого медійного життя. Як Ви наважилися на участь у проекті «Зважені та щасливі» не тільки у якості тренера, а й учасника?

Перш за все, мені це було цікаво з професійного погляду, адже такого ще не було у моїй практиці. Це був досить хороший і цікавий досвід. І тут я взагалі не шкодую, тому що це мене мотивувало схуднути, і мені це пішло на користь. Знаєте, як тонізує розуміння того, що наступного тижня в п’ятницю ти знову зважуєшся, і ти не хочеш показати плюс, ти хочеш зайти в мінус або хоча б в нуль. Такі люди, як я, на відміну від учасників проекту, не можуть худнути швидко. Їм же достатньо трохи «прикрутити» рівень солі, виключити з раціону вироби з борошна, і вони вже будуть по 5-6 кілограмів скидати кожного тижня. У моєму випадку основною задачею було не загубити у м’язовій масі і не втратити в силі під час скидання ваги.

Автор: Катерина Кондаурова

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, средний: 5,00 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

Защитник БК «Днепр» Николай Вильховецкий завершил карьеру

15:21 , 12-07-2019
читать статью

ФИФА усилило наказание за дискриминационное поведение во время матчей

14:14 , 12-07-2019
читать статью

Украинская баскетбольная команда выиграла серебро Универсиады-2019

12:09 , 12-07-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!