Що таке EVA Women`s Challenge?
Главная / Спецпроекты / Що таке EVA Women Challenge?

Що таке EVA Women Challenge?

19-03-2019 1046
Sport Dnipro — інформаційний партнер EVA Women Challenge.

З 11 березня стартував перший етап всеукраїнської програми змін у форматі челенджу від національної мережі магазинів «EVA» — EVA Women Challenge 2019. Про ідею та місію проекту, основні задачі та соціальну відповідальність компанії, ми поговорили в ексклюзивному інтерв’ю з начальником відділу комунікаційних клубів лінії магазинів «EVA» Марією Гончаренко.

 • Розкажіть про ідею проекту. З чого все починалося?

EVA Women Challenge – програма змін з чітким планом завдань на 4 тижні у напрямках: спорт, правильне харчування, догляд за собою та психологія.
Лінія магазинів EVA поставила собі за мету разом зі своїми клієнтками прагнути вдосконалення та турбуватися про їх красу та здоров’я.
EVA Women Challenge допомагає формувати звичку здорового способу життя та показує, як можна самостійно почати займатися спортом і досягти у цьому неабиякого успіху.

Для нас проект – це можливість довести жінкам, що ставати кращими легко та приємно. Слідкувати за раціоном харчування та рости на психологічному рівні допомагають експерти, які знаходяться поруч на усіх етапах перевтілення. До того ж, такі програми та випробування мотивують та надихають, особливо після перших результатів.

 • Яка основна місія та задачі проекту? Що ви, як організатори челенджу, очікуєте від нього?

Основна місія проекту полягає у спрямуванні жінок на шляху до самовдосконалення та заохочення до здорового способу життя. Задачі, які ми поставили перед собою, перевершили наші очікування.

Ми сформували платформу, на якій учасниці можуть обмінюватись досвідом, покращувати свій внутрішній та зовнішній стан, і, при цьому, не втрачати мотивацію. У свою чергу, учасниці пишаються досягненнями та не перестають висловлювати слова подяки – до чого ми і прагнули. Найбільше наше задоволення – це бачити результат та задоволення дівчат та жінок.

Марія Гончаренко — начальник відділу комунікаційних клубів лінії магазинів «EVA».

 • На прикладі цього проекту в чому проявляється соціальна відповідальність компанії ЕVA, на вашу думку?

Соціальна відповідальність – це масштабна складова нашого бізнесу. На прикладі проекту EVA Women Challenge, ми спостерігаємо, що Лінія магазинів EVA турбується про красу та здоров’я жінок, створюючи гарні умови та надаючи якісні поради для їх вдосконалення.

 • Як пройшов перший рік проекту? Які результати отримали?

Ми отримали гарні результати від учасниць EVA Women Challenge та побачили їх бажання змінювати життя на краще. В першому етапі взяло участь близько 500 жінок, на останньому – зросла більш ніж у три рази.

Ми раді, що у проекті залучені жінки різного віку, адже наймолодшій учасниці всього 16 років, а найстаршій — 65. Також нас надихають відгуки наших клієнток щодо того, як легко себе почувають та наскільки збільшилась їх сила духу.

 • Чому в основі трансформації для учасниць ви обрали біг як спортивне навантаження?

Біг – це те, що можуть робити усі, але не кожен або наважується, або після натхненного старту втрачає мотивацію та зупиняється. Ми розробили програму, у якій прописані корисні поради та відповіді на усі запитання. Також, є можливість порадитись з експертами та поспілкуватися з іншими учасницями – це посилює бажання дійти до мети та стати кращим.
Підвищення витривалості, самоконтролю, сили волі, активності, настрою, стійкості до стресів та хвороб – це все можна отримати завдяки бігу. Тому ми обираємо саме такі фізичні навантаження.

 • Чи можете поділитися подробицями нового циклу EVA Women Challenge?

Новий цикл EVA Women Challenge також міститиме участь у марафонах та програму підтримки у самовдосконаленні.
Кожна учасниця отримає:

 1. Комплексну програму для заняття бігом тривалістю в 4 тижні;
 2. Рекомендації по правильному харчуванню від практикуючого велнес-коуча;
 3. Завдання по психології від практикуючого психолога, що приведуть до позитивних змін в собі;
 4. Рекомендації та завдання від практикуючого фахівця anti-aging медицини;
 5. Доступ до закритої групи в фейсбук, в якій можна отримати підтримку від експертів проекту та інших учасниць.
 • Як формували тренерський склад челенджу?

Тренерський штаб проекту формувався за основними критеріями відбору – це наявність мотивації, багатий життєвий досвід та професіоналізм у своїй справі. Ми відібрали найкращих та найвпливовіших людей, які стали вірними друзями та помічниками нашим клієнткам.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосов, средний: 5,00 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

Защитник БК «Днепр» Николай Вильховецкий завершил карьеру

15:21 , 12-07-2019
читать статью

ФИФА усилило наказание за дискриминационное поведение во время матчей

14:14 , 12-07-2019
читать статью

Украинская баскетбольная команда выиграла серебро Универсиады-2019

12:09 , 12-07-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!