Історія змін учасниці EvaWomenChallenge Тетяни Супрун
Главная / Спецпроекты / Історія змін учасниці EvaWomenChallenge Тетяни Супрун

Історія змін учасниці EvaWomenChallenge Тетяни Супрун

31-05-2019 808
Провідний інженер у Харківському національному університеті радіоелектроніки, 38 років, Харків

Я виховую двох чудових дітей: семирічного сина і п’ятирічну доньку.

У моєму житті настав такий момент, коли потрібно було щось змінювати, адже все повільно котилося до прірви. Мені не хотілося нікуди ходити, нічого робити. Я намагалася знайти себе. Тому, коли побачила проект EvaWomenChallenge, не роздумуючи вирішила взяти участь.

Спочатку ніхто не схвалив моє рішення. Я сама довгий час вважала, що біг не для мене. А потім просто спробувала, і мені сподобалося. Правда, без допомоги учасниць проекту, без завдань експертів важко дотримуватися швидкого темпу життя і продовжувати тренуватися.

Для мене це не просто челлендж. Він змінив моє життя на краще. І не тільки моє. Мені вдалося вмовити подружку почати займатися спортом, і ось вже 4 дні ми разом тренуємося вранці.

Моє самопочуття покращилося. Хочеться дарувати оточуючим позитивні емоції замість того, щоб перебувати в зневірі і депресивному стані.

Проект EvaWomenChallenge допоміг мені знайти більш тісний контакт з дітьми. У нас з’явилося спільне хобі – малювання. Ми проводимо більше часу разом: готуємо, плануємо свої активні вихідні, влаштовуємо різноманітні змагання.

Я бігаю разом зі своїми дітьми. Вони мене підтримують і тренуються із задоволенням.

Ми займаємося на стадіоні. Я тренуюся на 10 км. Через те, що діти ще маленькі, вони бігають значно менше і з іншим темпом. Але ми проводимо спільну розминку, бачимося під час бігу, тому ніщо не заважає нам тренуватися і спілкуватися.

Якщо я буду відповідально виконувати завдання від експертів EvaWomenChallenge, то зможу передати ці знання і досвід своїм дітям. Це допоможе їм бути здоровими і спортивними.

Я навчилася жити за графіком і розумно розпоряджатися своїм часом. Це вже стало звичкою. Щовечора ми з дітьми складаємо плани на наступний день.

Заняття спортом приносять мені задоволення. Якби була можливість, я  їздила б усіма містами України на різні забіги щотижня. Зараз моя ціль – Львів. Я вже зареєструвала себе і своїх дітей на змагання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосов, средний: 5,00 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

Защитник БК «Днепр» Николай Вильховецкий завершил карьеру

15:21 , 12-07-2019
читать статью

ФИФА усилило наказание за дискриминационное поведение во время матчей

14:14 , 12-07-2019
читать статью

Украинская баскетбольная команда выиграла серебро Универсиады-2019

12:09 , 12-07-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!