Історія учасниці EvaWomenChallenge Яни Кузьменко
Главная / Спецпроекты / Історія учасниці EvaWomenChallenge Яни Кузьменко

Історія учасниці EvaWomenChallenge Яни Кузьменко

23-05-2019 909
Менеджер по роботі з банками, 27 років, Київ

У минулому році я починала бігати, але у вересні отримала травму коліна, тому була вимушена припинити. Виграш стартового номера на Nova Poshta Kyiv Half Marathon у конкурсі від компанії Eva був знаком долі, що можна почати другий раунд і повернутися до спорту і правильного харчування.

Це мій перший досвід участі у EvaWomenChallenge. Все сталося випадково: побачила рекламу в соціальній мережі та вирішила, чому б не кинути виклик самій собі.

Подруги беруть участь у проекті в режимі офлайн, тобто вони не заповнюють щоденники. Кажуть, що не мають на це часу. У мене це займає хвилин 10, коли я їду на роботу.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon став поштовхом до занять бігом. У мене весь квітень були якісь спортивні заходи: винний забіг Kyiv Wine Run, забіг у Запоріжжі NewRun тощо. Наступний на черзі — «Пробіг під каштанами». Сподіваюся, що також зможу взяти участь у львівському забігу.

Для мене найскладнішим у проекті EvaWomenChallenge було виконання завдань з психології. Наприклад, написати 20 причин, за що я можу себе похвалити. На подібні завдання я витрачала досить багато часу. Бувало, що на це йшло і кілька днів.

Обмеження солодощів і борошняних виробів в раціоні далося нелегко.

Нове для мене – бігові заняття. Це не просто взяти і пробігти 10 км. Це підготовка і різні бігові вправи. Такого до EvaWomenChallenge у мене не було. Проект вселив в мене правила, як потрібно тренуватися, бігати і відновлюватися.

Якщо мені вранці ліньки йти на пробіжку, я завжди дивлюся відеоролик за участю артиста балету Сергія Полуніна, який танцює під пісню Гозьєра «Take Me to Church». Він змушує мене рухатися вперед і робити щось нове.

Щоб змінити який-небудь аспект свого життя, потрібно почати зі свого внутрішнього світу. EvaWomenChallenge у цьому дуже допомагає. Проект вказує той напрям, у якому ви можете рухатися.

За місяць можна змінити свої звички і свій погляд на навколишній світ. Тепер спорт присутній у моєму житті кожен день, я правильно харчуюся, частіше посміхаюся сама собі. Насправді, це дуже допомагає у тих ситуаціях, коли здається, що все навколо дуже погано.

Від челенджу враження позитивні. Завдання стосуються не тільки спорту і харчування, але і психології і здоров’я, що в цілому допомагає розібратися в собі, зрозуміти себе і скласти певний пазл.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосов, средний: 4,20 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

Защитник БК «Днепр» Николай Вильховецкий завершил карьеру

15:21 , 12-07-2019
читать статью

ФИФА усилило наказание за дискриминационное поведение во время матчей

14:14 , 12-07-2019
читать статью

Украинская баскетбольная команда выиграла серебро Универсиады-2019

12:09 , 12-07-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!