Кубок Станіслава Шкляра 2018
Главная / Events / Кубок Станіслава Шкляра 2018

Кубок Станіслава Шкляра 2018

08 декабря
начало 9:00
ТСК "Гармонія"
Контактное лицо:
Петровський О.А.
Menorah Grand Hall
Платно
Регистрация: Открыта

Міжнародний турнір зі спортивних танців — Кубок Станіслава Шкляра 2018, 8-10 грудня, місто Дніпро.

У 18 раз Міжнародний турнір з танцювального спорту Кубок Станіслава Шкляра відбудеться у Дніпрі, згідно з рішенням президії Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF).

У цьому році Україні було надано честь з проведення всесвітніх змагань з танцювального спорту у номінації «Кубок Європи з 10 танців», та всесвітніх змагань рівня WDSF International Standard, World Open Latin та WDSF Open 10 Dance. Також в рамках турніру будуть проведені змагання у більше ніж 45 вікових та класифікаційних категоріях.

Завдяки тому, що організатор турніру – танцювально-спортивний клуб Гармонія – проводить турніри міжнародного класу більш ніж 17 років, вирішено було надати право проведення турніру саме у місті Дніпро.

На турнір такого рівня до нашого міста з’їдуться спортсмени, тренерські бригади та судді з Ізраілю, Росії, Румунії, Угорщіни, Італії, Хорватії, Естонії, Словенії, Польщі, Португалії, Нідерландів, Грузії, Литви, Кіпру, Люксембург, Болгарії, Латвії, Словакії, Греції, Німеччіни, Беларусі, Молдови, Іспанії, Туреччини та усієї України, включаючи Крим.

Місце проведення міжнародних змагань – Menorah Grand Hall, єдине місце у Дніпрі, яке відповідає вимогам міжнародних стандартів WDSF для проведення цього турніру.