Чи потрібен Запоріжжю півмарафон?
Главная / Бег / Мифы / Чи потрібен Запоріжжю півмарафон?

Чи потрібен Запоріжжю півмарафон?

17-10-2018 972
28 жовтня відбудеться 2nd Zaporizhstal Half Marathon

Проведення масштабного спортивного заходу в межах міста досить часто супроводжується дискусіями з приводу його необхідності, обмеження і змін в русі транспорту. Паралельно з обговоренням цих питань не варто забувати, що події подібного формату є величезним шансом для міста відкритися для туристів, залучити нові інвестиції та популяризувати бігову культуру в суспільстві.

До старту заключної дистанції 2nd Zaporizhstal Half Marathon в рамках Run Ukraine Running League 2018 залишилося всього кілька тижнів, саме тому ми вирішили розібратися з питанням «Чи потрібен Запоріжжю напівмарафон?».

Престиж

Проведення великої спортивної події вважається престижним для будь-якого міста. Наприклад, Pila Half Marathon вже 18 років поспіль проходить у Польщі та є важливою подією для польських бігунів, до того ж багато спортсменів з усього світу із задоволенням беруть у ньому участь. Українські міста не є винятком, наприклад, у Запоріжжі за кілька років невелика бігова подія перетворилася на грандіозний захід міжнародного масштабу.

До того ж в рамках організації подібних збігів часто існують фандрайзинг дистанції, а зібрані кошти передаються в благодійні проекти міста. До подібних заходів з великим ентузіазмом підключаються корпоративні команди підприємств, багато медійні особистості і лідери громадської думки, максимально залучаючи увагу громадськості.

Туризм

Бігові події подібного масштабу привертають увагу не тільки спортивної аудиторії, а й туристів з усієї України та інших країн. Проведення Zaporizhstal Half Marathon у Запоріжжі відкриває для спортсменів місто через призму туризму, піднімаючи його популярність і привабливість для гостей міста. Наприклад, Київ, Львів, Одеса та Дніпро сьогодні успішно застосовують проведення бігових заходів для залучення туристів на благо міста. Вони організовуються індивідуально або об’єднуються з іншими міськими подіями. Також варто нагадати, що розвиток туристичного потенціалу міста позитивно впливає на залучення уваги зарубіжних компаній для відкриття філій і розширення бізнесу в регіоні. Висновок очевидний: чим більше туристів відвідує місто, тим більше інвестицій воно отримує для свого розвитку.

Доступність

На сьогоднішній день біг — найдоступніший вид спорту. Тренування не вимагають дорогого спорядження, потрібних локацій і кардинальних змін у вашому звичному графіку, звичайно ж якщо ви не професійний спортсмен. Масштабні спортивні змагання дають можливість спробувати свої сили усім бажаючим.

Міжнародні змагання об’єднують спортсменів з усього світу, є відмінним майданчиком для нових знайомств і обміну досвідом. До того ж, марафонську дистанцію можуть бігти не тільки професійні спортсмени, а й аматори, а в рамках 2nd Zaporizhstal Half Marathon спортсмени можуть вибрати дистанцію 2 км, 5 км, 21 км або естафету. Наприклад, на благодійній дистанції 2 км організатори збиратимуть кошти на придбання реабілітаційного обладнання для Клініки ортопедії, артрології та спортивної травми Запорізької обласної клінічної лікарні.

Участь у масових заходах завжди заряджає гарним настроєм, піднімає командний дух і мотивує на подальші рекорди, а кожен старт — черговий шанс для досягнення нових особистих рекордів і подолання власних можливостей.

2nd Zaporizhstal Half Marathon — наймасштабніший спортивний захід з величезним потенціалом і бажанням розвивати культуру спорту в Запоріжжі. Сподіваємося, що місто і громадськість будуть підтримувати подібні спортивні ініціативи і надалі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, средний: 5,00 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

Защитник БК «Днепр» Николай Вильховецкий завершил карьеру

15:21 , 12-07-2019
читать статью

ФИФА усилило наказание за дискриминационное поведение во время матчей

14:14 , 12-07-2019
читать статью

Украинская баскетбольная команда выиграла серебро Универсиады-2019

12:09 , 12-07-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!