4th Interpipe Dnipro Half Marathon відбудеться вже цього тижня
Главная / Новости спорта / Новости спорта Днепра / 4th Interpipe Dnipro Half Marathon відбудеться вже цього тижня

4th Interpipe Dnipro Half Marathon відбудеться вже цього тижня

21-05-2019 253
4th Interpipe Dnipro Half Marathon вже 26 травня.

21 травня у Дніпровській міській раді відбулася прес-конференція, приурочена масштабній біговій події нашого міста – міжнародному дніпровському півмарафону 4th Interpipe Dnipro Half Marathon, який пройде 26 травня 2019 року. Організатор заходу – компанія Run Ukraine за підтримки Дніпровської міської ради, співорганізатор – суспільна організація Start Dnipro, титульний спонсор – компанія Interpipe.

Дмитро Черніцький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine.

Сьогодні ми очікуємо до 5 000 учасників. Цього року, якщо подивитися на кількість зареєстрованих, 2 300 бігунів – це мешканці міста, більше 2 000 учасників – це ті люди, які приїдуть до Дніпра. Якщо порівняти з минулими роками, кількість учасників прогресивно збільшилася у всіх категоріях. За ці 4 роки ми створювали фундамент, розвивали сильну бігову складову і сьогодні ми починаємо створювати будувати вже більш таку професійну складову, де ми могли б залучати все більше професійних атлетів. Адже ми розуміємо, що майбутнє з такою подією, – коментує Дмитро Черніцький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine.

Цього року на старт 4th Interpipe Dnipro Half Marathon вперше вийдуть світові елітні спортсмени: кенійські атлети Санг Бернард Чаруійот, Кімелі Дейзі Джепту, а також українські призери київського півмарафону – Роман Романенко, котрий подолав цьогорічну дистанцію швидше за інших українців, Вікторія Калюжна, яка встановила рекорд траси у 2018 році, і Тетяна Вернігор, котра увійшла до десятки найшвидших атлеток цього року.

Олександр Шикуленко, заступник міського голови.

Для нас важливі такі заходи через те, що головна мета нашої програми «Дніпро – спортивна столиця» і діяльності міськради – зробити спорт масовим, щоб якомога більше людей починали тренуватися, передавали цей спортивний дух своїм дітям тощо. У кожному півмарафоні беруть участь дорослі разом із дітьми, і кількість учасників зростає. Це дуже класно! Для того, щоб зацікавити людей спортом, треба показувати на власному прикладі, і тому такі події заохочують до масових занять спортом, до здорового образу життя, – говорить Олександр Шикуленко, заступник міського голови.

Цього року змінено дистанції: тепер учасники будуть долати 21, 0975 км, 10 км та міні-марафони 4,2 км. Також у рамках заходу відбудуться командний забіг 4х21 км та естафета 4х5 км.

Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин Interpipe.

Ми підтримуємо Interpipe Dnipro Half Marathon вже четвертий рік, таким чином ми створюємо як для наших співробітників, так і для всіх інших мешканців Дніпра можливість долучитися до такої світової події, як півмарафон. До того ж це створює додаткові можливості для регіону. До Дніпра приїде понад 2 000 гостей, вони зупинятимуться у готелях, будуть їсти у кафе, куплятимуть сувеніри, тобто будуть витрачати гроші, а це нові податки до міського бюджету та можливості для бізнесу, – коментує Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин Interpipe.

Призовий фонд 4th Interpipe Dnipro Half Marathon складає 143 000 грн. Окрім грошових призів, фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, средний: 5,00 из 5)
Загрузка...
Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.

Оставить комментарий

популярные статьи

ІІ Европейские игры: результаты украинских спортсменов 24 июня

10:08 , 25-06-2019
читать статью

Відбувся найколоритніший забіг від «Старт Дніпро» – Galushkivka Trail 2019

16:38 , 24-06-2019
читать статью

Украинские дзюдоисты завоевали 3 медали на Кубке Европы

13:36 , 24-06-2019
читать статью
Подписаться

Получай самые свежие новости о спорте на почту!